Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
TSW Tworzenie Stron wwwTworzenie stron internetowych Wągrowiec
Porady związane ze stronami internetowymi

Tworząc swoją pierwszą stronę www, warto zapoznać się z poradami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej. Pozwolą one uniknąć najczęściej popełnianych błędów podczas programowania. Nasz poradnik omawia takie zagadnienia jak walidacja stron www przez W3C, standardy stron internetowych, znaczniki html, które są niezgodne z obecnymi standardami, znaczenie poszczególnych meta tagów oraz wiele innych kwestii związanych z programowaniem i budową stron internetowych.
>>> Tutorial tworzenia stron internetowych <<<
>>> Jak sprawdzić wskaźnik PageRank <<<

Oferta TSW na tworzenie stron internetowych.


Witryna www - "Wizytówka" - 300,00 zł

Załóż wizytówkę swojej firmy w internecie. Dzięki stronie internetowej z oferty "Wizytówka", Twoją firmę będą mogli znaleźć klienci z całego świata. Na stronie możesz mieć 5 podstron, w których opiszesz działalność swojej firmy, oferowany towar, usługi, zawrzesz dane kontaktowe wraz z mapą Google i formularzem kontaktowym. Ponadto całkowicie za darmo otrzymasz dostęp do najlepszych statystyk dotyczacych odwiedzin, słów kluczowych po których użytkownicy trafiają na witrynę www oraz wielu innych przydatnych do pozycjonowania lub reklamy w internecie danych. Gotowa strona internetowa zostanie umieszczona na Twoim serwerze lub jeśli takiego nie posiadasz, bezpłatnie założymy Ci stronę na jednym z wielu darmowych hostingów (większość bezpłatnych serwerów dodaje reklamy do serwisów na nich umieszczanych).

 • - dowolny layout z oferty "Wizytówka"
 • - 5 podstron
 • - mapa Google w kontakcie
 • - formularz kontaktowy
 • - zainstalowanie statystyk odwiedzin
 • - umieszenie całości na serwerze lub założenie darmowego konta ze stroną www

Zobacz przykładową realizację "Wizytówki"


"Wizytówka z CMS" - 500,00 zł

Oferta ta to rozbudowana wersja "Wizytówki". Została ona uzupełniona o łatwy do obsługiwania system CMS, w którym możesz dowolnie modyfikować treść serwisu (zobacz przykład CMS).

 • - dowolny layout z oferty "Wizytówka"
 • - 5 podstron
 • - mapa Google w kontakcie
 • - łatwy panel CMS do zarządzania treścią witryny www
 • - formularz kontaktowy
 • - zainstalowanie statystyk odwiedzin
 • - umieszenie całości na serwerze lub założenie darmowego konta ze stroną www

Zobacz przykładową realizację "Wizytówki z CMS"


Oferta indywidualna - od 350,00 zł

Jeżeli zależy Ci na indywidualnym dopasowaniu serwisu, jego wyglądu i funkcjonalności pod Twoje potrzeby, skorzystaj z naszej oferty. Zapytaj o wycenę wypełniając formularz kontaktowy


Aktualizacja stron internetowych.


Aktualizacja treści witryn www stworzonych w technologii php, html, xhtml, flash.

Zajmujemy się uaktualnianiem treści serwisów internetowych stworzonych na statycznych plikach, autorskich systemach CMS, darmowych systemach CMS. Aktualizujemy również treści w dynamicznych stronach internetowych. Wprowadzamy zmiany także do plików z animacją flash (wykonaną w programach Adobe Flash oraz Swish). W przypadku uaktualniania plików z animacją flash, należy posiadać plik z rozszerzeniem fla lub swi.


Dodawanie nowych funkcjonalności do serwisów internetowych.

W naszej ofercie znajduje się dodawanie nowych funkcji do witryn internetowych. Zajmujemy się m. in. wdrażaniem sklepów internetowych w gotowych stronach internetowych, przebudową serwisów internetowych w taki sposób, by działały na bazach danych, dodawniem panelu administracyjnego, dodawaniem nowych opcji wstawianych przez użytkowników jak np.: komentarze, księga gości, recenzje towaru, ocenianie towaru itp. Oferta ta jest skierowana głównie do osób, które posiadają dynamiczne witryny internetowe i chcą rozszerzyć ich możliwości. Oferta ta nie jest realizowana na stronach wykonanych w całości technologii Flash.


Hosting

Jest to specjalne miejsce na serwerze podłączonym cały czas do internetu, na którym umieszcza się strony internetowe i inne zasoby, które dostępne są w Internecie.

Polecamy skorzystanie z hostingu w sprawdzonych firmach, które gwarantują niezawodność świadczonej usługi, wsparcie techniczne i dbają o regularne wykonywanie kopii zapasowych plików i baz danych klienta. Wybierając firmę oferującą miejsce na serwerze należy również wziąć pod uwagę ilość miejsca, które otrzymamy oraz ograniczenia miesięcznego transferu.

Polecamy skorzystanie z ofert poniższych hostingów:


Domeny

Jest to łatwa do zapamiętania dla człowieka nazwa strony internetowej, którą wpisuje się w przeglądarce internetowej. Wybór nazwy domeny jest ważnym elementem tworzenia strony internetowej. Powinna ona być łatwa do zapamiętania i wpisania w przeglądarce. Warto zadbać o to, by kojarzyła się z treścią strony i nie była zbyt długa.
Jaką końcówkę domeny wybrać?
Jeśli nasz serwis ma być tylko w języku polskim, najlepiej skorzystać z końcówki .pl lub .com.pl. Są one najbardziej popularne w naszym kraju. Jeśli nazwa, którą wybraliśmy jest już zajęta w tych domenach, to można skorzystać z domen .eu, regionalnych (np. .poznan.pl, .waw.pl, .gda.pl itp.) lub innych. W przypadku stron kierowanych na zagraniczne rynki, najlepiej skorzystać z domeny danego regionu (np. w Niemczech .de, Rosji .ru, Wielkiej Brytanii .co.uk itd.) lub globalnej końcówki .com

Polecamy sprawdzenie dostępności domen w poniższych serwiscach:

Tworzenie stron internetowych Wągrowiec. Wszelkie prawa zastrzeżone ©